Aj majster tesár sa utne: Nečakaný hudobný nástroj zaskočil aj ostrieľaného Čekyho!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

To bol koncert! Náš nový hádač Marián Čeky Čekovský je nielen skvelý humorista, ale v prvom rade známy muzikant z východu, ktorý spolupracuje s tými najväčšími hudobnými menami Slovenska. Čeky má najradšej skôr klávesové a bicie hudobné nástroje, ktoré ho sprevádzajú po celý život. V poslednom Inkognite sa však postretol s niečím úplne netradičným nielen preňho, ale aj pre väčšinu z nás. Ľubomír Tatarka nám totiž ako výrobca gájd predstavil tento prastarý ľudový nástroj, ktorý sa odjakživa tešil mimoriadnej obľube predovšetkým u pastierov. Priamo v štúdiu nám zahral krásny koncert s podmanivými tónmi trvajúci až do momentu, kým štafetu neprebral talentovaný Čeky. Jeho koncert však znel inak, než sme uňho zvyknutí. Zabrať dostal nielen kozí mech, ale aj náš hudobný sluch. Pred hlasným kvílením gájd nás neochránil ani jeho muzikantský talent. Nemôžeme mu to však mať za zlé, aj hudobníci majú právo na menšie zlyhanie. 

Pozrite si poslednú epizódu Inkognita v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka