Čekovský naložil Rytmusovi: Na známom raperovi nenechal ani nitku suchú!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dostali sa tam, kam možno ani nechceli. Hádači tápali počas hádania tajného hosťa aj po tom, čo zistili, že ide o speváčku. Pre spresnenie však nešlo o jednu speváčku, ale rovno dve. Na návštevu do Inkognita totiž prišli speváčky Twiinsky. Jedným z množstva speváckych tipov bola napríklad Dara Rolins, ktorej partnerom je známy raper Rytmus. A práve jeho si zobral Čeky nečakane na paškál. Marcelovu vetu „Rytmus žije s Darou“ preformuloval na: „Z čoho žije Rytmus? Z darov.“ Týmto vtipom dostal všetkých do kolien a Zuzka Šebová dokonca povedala, že ho miluje. Potom však prišiel Čekyho skutočný zlatý klinec, ktorý dostal aj posledného diváka v hľadisku: „To ste  počuli, že hudba lieči? V Bardejove bol človek v kóme šesť rokov. Pustili Rytmusa a človek zrazu vstal z kómy a vypol rádio.“

Aj takéto momenty zažívame každý štvrtok o 21:15 v Inkognite. 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka