Hilmerovej deti nepôjdu v maminých šľapajach: O budúcnosti majú úplne inú predstavu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Po rokoch k nám do JOJky dnes večer zavíta sympatická divadelná a seriálová herečka Monika Hilmerová. Diváci našej televízie si ju najviac spájajú s postavou Mie v komediálnom seriáli Hoď svišťom. Monika dodnes spomína na príjemné „svišťovské“ časy, ktoré si teraz mohla vďaka účasti v relácii Inkognito pripomenúť aj naživo. „V JOJke sa cítim príjemne, zaspomínala som si na staré časy. Prechádzala som aj okolo šatne, kde som natáčala Hoď svišťom, takže to bolo milé. Natáčanie seriálu bolo pre mňa veľmi dobrá práca, ktorú som mala rada. Rolu Mie som zbožňovala,“ prezrádza s úsmevom známa herečka.

Radosť jej azda najviac spôsobujú dve rozkošné deti – dcérka Zara a synček Leonard. Na rozdiel od ich slávnej maminy, ktorá chcela byť kedysi speváčkou, majú úplne iné sny. Zara chce byť zubárkou. Máme výbornú zubárku, takže sa teší, keď môže ísť k nej. Leonko sa nedávno zobudil, vyšiel z izbičky a povedal: ,Mám nápad, budem Superman!‘ Tak ja si myslím, že aj on si už vybral a celkom dobre,“ dodáva Monika.

Sledujte premiérovú epizódu Inkognita s Monikou Hilmerovou a netradičnými povolaniami dnes o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka