Historický míľnik Inkognita: Po prvýkrát nikto neuhádol identitu tajného hosťa!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Obľúbená relácia Inkognito má za sebou nečakaný historický míľnik. Našim štyrom hádačom sa po prvýkrát nepodarilo ani na dvanásť pokusov uhádnuť meno tajného hosťa. Hádali pritom jednu z najznámejších tvárí JOJky a hlavnú postavu seriálu NAŠI, Lujzu Garajovú Schramekovú. Sympatickú herečku to však takmer vôbec neprekvapilo a s pár ľuďmi sa dokonca stavila o to, že bude prvou osobou v histórii, ktorú nikto neuhádne. „Je to úplne prirodzené, naozaj ma nemajú odkiaľ poznať, pretože sú to vyťažení ľudia, ktorí nepozerajú telku. Ani ja všetkých nesledujem, ale poznám ich preto, že sú dlho na obraze,“ hovorí s chladnou hlavou Lujza.  

Obľúbená herečka si dokonca myslí, že s jej odhalením by mali niektorí problém aj bez škrabošiek. „Myslím, že ma nepoznajú ani podľa tváre. Veľa ľudí mi hovorí, že ma nespoznajú ani na ulici. Inak vyzerá Mery a inak Lujza v seriáli. Niektorí nevedia, že tá v našich je tá istá. Ale som rada, že nemusím byť herečkou aj na detskom ihrisku,“ hovorí seriálová i skutočná mama Lujza. Vďaka tomu sa aj na ulici môže cítiť slobodne a prirodzene ako predtým. Herečkou pritom chcela byť už od detstva. „Od pätnástich som chodila na konzervatórium a hneď po škole som išla do radošincov, kde som hrávala aj dvadsať predstavení mesačne,“ dodáva obľúbená herečka, ktorú ste istotne nemali problém uhádnuť.

Pozrite si poslednú epizódu Inkognita s Lujzou Garajovou Schramekovou v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka