Hryca v Inkognite prezradil zážitok so Šebovou: Prečo sa spolu spúštali na boboch?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dnešným tajným hosťom v premiérovom Inkognite, ktoré môžete na JOJke sledovať po premiérovej epizóde seriálu NAŠI o 21:15, bude tentoraz herec, ktorého môžete na obrazovkách televízie JOJ sledovať v inom projekte – Andy Hryc alebo tiež kriminár Zoli zo ZOO. Medzi hádačmi sa nachádza jedna z jeho seriálových kolegýň, Zuzka Šebová alebo tiež hovorkyňa zoologickej záhrady Roberta. Práve jej sa podarí Andyho odhaliť vďaka seriálovému spojítku a netradičnému zážitku z nakrúcania upútaviek na ZOO.

„Spýtaj sa ho, či sa so mnou v poslednej dobe viezol v bobovej dráhe,“ pobádala Zuzka svojho hádačského kolegu Jozefa Vajdu. „Bože, tak to ste s akými bobami išli?“ zhrozil sa Vajda, vsadil však na jej radu a herecký kolega Andy Hryc bol vzápätí odhalený! Ale ako došlo k tej spoločnej jazde na boboch? „Boli sme totiž v Stutgarde točiť upútavku na ZOO so šimpanzom a kým sme čakali na to, že sa naučí ťažké texty, tak sme využili to, že tam bola bobová dráha. Pán Hryc sa ma spýtal, či by som sa s ním spustila. Keby mi niekto predtým povedal, že sa zveziem s Andym Hrycom na boboch, neverila by som,“ prezradila Zuzka.

Sledujte premiérovú epizódu Inkognita na JOJke dnes o 21:15!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka