Jej povolanie by nezvládla ani väčšina mužov: Medzi ženami nemá na Slovensku obdoby!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Najnovšie Inkognito bolo ladené na zimnú nôtu. Všetkých troch hostí spája najpopulárnejší zimný šport, akým lyžovanie bezpochyby je. Zasnežovač Filip a lanovkár Ivan si so sebou z Tatier priniesli aj sympatickú kolegyňu Luciu. Jej skutočné povolanie by ste jej z uhrančivého pohľadu vyčítali len ťažko. Tajnostkárska a pôvabná dáma, ktorá upútala Miša Hudáka už od prvej chvíle, je totiž jediná certifikovaná ratrakistka na Slovensku.

Hoci jej základné povolanie je asistentka riaditeľa horského strediska Vysoké Tatry, „žehlenie“ snehu na ratraku je jej veľký koníček. Kedykoľvek sa jej zachce, jednoducho sa vyberie na svah a „zaratrakuje“ si aj na najstrmších svahoch. Jedným z jej rajónov je dokonca aj najvyššie položená čierna zjazdovka v Lomnickom sedle. Lucia tak dokazuje, že aj tie najtvrdšie stroje dokáže skrotiť jemná ženská ruka.

Inkognito pokračuje s premiérovou časťou opäť vo štvrtok o 21:15 po seriáli NAŠI na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka