Kauza s falošným kontom Zuzky Šebovej pokračuje: Zlodej naďalej kradne jej fotky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ktosi sa chce nekalým spôsobom priživiť na sláve a kontaktoch Zuzky Šebovej. Pred niekoľkými mesiacmi si totiž neznáma osoba založila na Facebooku falošné konto s identitou tejto úspešnej herečky a hádačky. Zlodej okrem toho začal veselo zverejňovať súkromné fotografie z herečkinho života, ktoré získal z jej privátneho konta na Instagrame a písať známym osobnostiam v herečkinom mene. Zuzka sa pred časom pre Joj.sk vyjadrila, že spomínaný profil s ňou nemá nič spoločné a vyzvala všetkých ľudí, aby si tohto „dobráka“ k priateľom nepridávali.

Inkognito - Falošný profil

Zdroj: Na Facebooku existuje niekoľko Zuzkiných falošných profilov.

Ani po niekoľkých mesiacoch a Zuzkiných upozorneniach však neznámy zlodej s touto aktivitou neprestal. „Ani teraz to nie je veľmi v pohode, stále to tam vyskakuje. Nie je to veľmi príjemné, pretože dotyčná osoba už píše aj konkrétnym ľuďom a to je, myslím, cez,“ hovorí Zuzka, ktorá sa snažila brániť, ako len mohla. Tomu človeku som slušne vysvetlila, aby sa za mňa nevydával a nerozprával ľuďom hlúposti, ale keď to nechápe, to už je asi diagnóza,“ dodáva obľúbená herečka a hádačka.

Sledujte Zuzku Šebovú aj dnes v premiérovej epizóde Inkognita o 21:15 po seriáli NAŠI na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka