Keď sa v Inkognite stretne chlapská štvorka: Zabavte sa pri tých najlepších hláškach!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Rok 2015 sme na JOJke zakončili v mimoriadne veselej nálade vďaka silvestrovskému Inkognitu, v ktorom zahviezdila netradičná chlapská zostava východniarov v zložení: Peter Nagy, Marián Čekovský, Mišo Hudák a Marcel Forgáč, ktorí sú známi svojím obrovským zmyslom pre humor a nekonečnou studnicou tých najlepších vtipov na úkor seba či celého sveta.

Napríklad ani Vlado Voštinár nezostal bez ujmy, keď nás pobavil Čeky s Marcelom na jeho úkor. „Som myslel, že kebyže dám pred Voštinár písmeno O, tak bude ‚ovoštinár‛, po rusky zeleninár,“ povedal Čeky. Marcel Forgáč mu dokonca ešte nahral na smeč: „Keď tam pridáš O je to v pohode, ale keď odoberieš V...“ Tak sme sa napríklad dozvedeli, že z Vlada si podobne strieľali už v mladosti. To však rozhodne nebolo všetko, pretože silvestrovské Inkognito bolo priam nabité slovnými perlami. Pozrite si v našom videu výber najlepších hlášok z posledného Inkognita.

Nezabudnite, že Inkognito pokračuje aj v tomto roku. Premiérovú epizódu uvidíte už zajtra o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka