Kraus spomína na počiatky televízneho humoru: Vkus diváka sa odvtedy radikálne zmenil!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Dnešné Inkognito bude opäť výnimočné. Klasická hádačská zostava sa nám tak trochu rozbila a z pôvodných hádačov zostane len Zdenka Studenková a Mišo Hudák. Chýbajúcich členov pre pracovné povinnosti nahradí Andy KrausMarcelom Forgáčom, ktorí majú k humoru a Inkognitu veľmi blízko. Aj Andy si už v minulosti už vyskúšal úlohu tajného hosťa, dnes to však bude úplne iné. „Je to pre mňa náročné. Dostať sa medzi ľudí, ktorí už presne vedia, čo a kedy, a sú uvoľnení, je náročné,“ hovorí úspešný scenárista a režisér, ktorý dnes nahradí Zuzku Šebovú.

Andy je na scéne už približne pätnásť rokov. Jeho začiatky súvisia najmä s humoristickými reláciami v rádiu a televízii, pôsobil nielen ako jeden z tvorcov, ale patril aj medzi vystupujúcich. Z obrazu sa však postupne stiahol do zákulisia a dnes je z neho scenárista a režisér. Za pätnásť rokov svojho pôsobenia pozoroval, ako sa vyvíjal vkus divákov. „Mám pocit, že v poslednej dobe sa dostávam do štádia, kedy sa trocha rozchádzam s diváctvom. To, čo sa páči väčšinovému divákovi, sa nepáči mne a naopak,“ prezrádza Kraus.

Andy najradšej sleduje seriály, ktoré sa nevysielajú v hlavnom vysielacom čase. Čoskoro však uzrie svetlo jeho nový sitkom Dovidenia stará mama, ktorého štart je na spadnutie. „Je to čistý sitkom. Robíme ho v štúdiu. Máme tam výborných hercov ako Majo Miezga, Zuzka Mauréry, Kristína Greppelová, Božidara Turzonovová a Maťo Landl,“ dodáva Kraus.

Sledujte premiérové Inkognito v pozmenenej hádačskej zostave dnes o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka