Luknára v Inkognite prezradí láska k vínu! Ako odhalia hádači identitu tajného hosťa?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Hosťom premiérového Inkognita dnes večer bude obľúbený slovenský herec, ktorého majú diváci televízie JOJ navždy zafixofaného ako sukničkára Dušana Janča z PanelákuRoman Luknár. Naši hádači ho ale samozrejme poznajú predovšetkým ako svojho hereckého kolegu zo seriálov, filmov a divadelných predstavení. Presne týmto smerom sa uberie aj hádačka Zdenka Studenková, ktorá sa pokúsi zistiť, či práve spolu s tajným hosťom hrajú v nejakom televíznom seriáli. Michal Hudák už však v tej chvíli má tušenie, o koho môže ísť a s obľúbeným hercom sa mu spája iný, nie celkom profesionálny zážitok. Romana Luknára odhalí na základe jeho lásky k vínu!

„Máš rád rizling?“ spýta sa odrazu na prekvapenie mnohých. Keď dostane kladnú odpoveď, triafa do čierneho – dnešným hosťom je Roman Luknár! Ako Michala Hudáka priviedla „vínna indícia“ k správnej odpovedi? Dozviete sa, keď si dnes o 21:15 zapnete JOJku a budete sledovať premiérovú epizódu Inkognita!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka