Majster vtipov Forgáč sa medzi hádačmi našiel: Najväčšie umenie je vedieť povedať vtip!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V tradičnej hádačskej zostave nastali minulý týždeň veľké zmeny. Zuzku Šebovú nahradil humorista a scenárista Andy Kraus a na stoličku Zdenky Studenkovej si zas zasadol moderátor Marcel Forgáč. Aj dnešná zostava bude v rovnakom zložení. Marcel sa na svojej stoličke okamžite zabýval, pretože aj on patrí k chodiacim encyklopédiám vtipov. „Cítim sa tu veľmi dobre. Je to parketa, ktorú mám rád. Človek nevie, čo sa odohrá a akým spôsobom sa debata vyvinie,“ hovorí Marcel, ktorý spolu s Mišom Hudákom chrlí neustále jeden vtip za druhým.

Vtipy sa naňho celý život lepia sami, nepotrebuje ich zbierať na internete, ten je podľa neho skôr ich zabijak. „Všetci diváci vedia, že pokiaľ vie niekto vtip v správnej chvíli dobre interpretovať, tak to má úplne inú váhu a pamätáš si ho,“ prezrádza náš nový hádač. Najradšej má veľmi rýchle, krátke a útočné vtipy. Trápne vtipy podľa Marcela neexistujú, problémom je skôr ich nevhodné podanie na nesprávnom mieste. Jeho práca však rozhodne nespočíva len v súkaní vtipov z rukáva, inak by predsa nemohol baviť ľudí z rádiového éteru už celé roky. „Túžil som po práci v rádiu a zhruba od dvadsiatich rokoch som túžil aj po práci vo Fun rádiu. Dnes si žijem svoj sen,“ dodáva úspešný moderátor.

Sledujte premiérové Inkognito dnes večer o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka