Mišo Hudák zaťal nemiestnym fórom do živého: Ako zareagovala dotknutá súťažiaca?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Trefná indícia „s viacerými naraz“ vzbudila v momente u Michala Hudáka to, na čo sme u tohto chrliča vtipov zvyknutí. Okamžite mu hlavou prebehol nemravný vtip, ktorý si jednoducho nemohol nechať len tak pre seba: „To je, ako keď sa dojička zobudí pod vemenom po preflámovanej noci a hovorí: Chlapi, chlapi, po jednom!“ Všetci z tohto drsného vtipu očerveneli. To však zďaleka nebolo všetko. Najväčší moment trápnosti nastal vo chvíli, keď Jozef Vajda odhalil Blankino skutočné povolanie, ktorým bola práve spomínaná dojička, ktorú si zobral na paškál. Mišo Hudák by sa vtedy najradšej prepadol pod zem. Jediné šťastie bolo to, že Blanka všetko zobrala s úsmevom. Niet divu, sympatická dojička má s kamerami dobrú skúsenosť, keďže nedávno zahviezdila spolu s dcérou aj v relácii Moja mama varí lepšie ako tvoja

Pozrite si celú vtipnú scénku s Blankou a Mišom Hudákom v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka