Mohla prísť o to najcennejšie: Nezodpovedná rodička zabudla dieťa na verejných záchodoch!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Jej služby sme už v živote okúsili azda všetci. Keď je nám najhoršie, dokonca si ich aj naplno užívame, inokedy zas len ideme okolo, no aj tak raz príde chvíľa, kedy skončíme na verejných toaletách. A kto cestuje cez bratislavskú hlavnú stanicu, existuje veľká šanca, že skončí „v rukách“ pani Márie Zemanovej, ktorá pôsobí práve tu. Práca toaletárky nie je rozhodne jednoduchá a toto rušné miesto s kopou nevyspytateľných ľudí tomu takisto neprospieva. Ako sama hovorí, miestami by sa jej šikol aj revolver. My sa jej ani nečudujeme, najmä na nočných zmenách zažíva poriadnu divočinu.

Z mnohých príbehov spomenula aj ten, keď si jedna z jej zákazníčok dala postrážiť dieťa, no akosi naň úplne pozabudla. Išla na toaletu, mala ďalšie dieťa so sebou. Chcela postrážiť a zabudla ho. Tak som musela utekať za ňou,“ hovorí „záchodbaba“, ktorá musela vybehnúť za zákazníčkou, aby si to vôbec všimla. Pani Mária to má vo svojej práci skutočne divoké a o svojich zážitkoch by mohla pokojne napísať knihu.

Najnovšiu epizódu Inkognita nájdete v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka