Na prelome rokov sa mu zmenil život: Čekovský oslavoval Silvester na dvakrát!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Inkognito sa po mnohých rokoch vrátilo na obrazovky aj v rámci silvestrovského večera a stalo sa tak zároveň poslednou reláciou JOJky v roku 2015. Špeciálnym však bolo aj tým, že klasickú zostavu hádačov vystriedala netradičná východniarska štvorka v zložení Petra Nagya, Miša Hudáka, Marcela Forgáča a Mariána Čekovského. Väčšina z nich už mala s Inkognitom v minulosti skúsenosť, keďže Marcel kedysi zastúpil hádačku Zdenku Studenkovú a Peter Nagy bol zas viackrát v úlohe tajného hosťa. Jedine pre Mariána to bola nová, no o to zaujímavejšia skúsenosť. „Inkognito bolo pre mňa novinkou, považujem to za veľkú poctu. Zažili sme veľa vtipných okamihov. Hádačská štvorka bola čisto východniarska, Marcel, Peter, Mišo a ja jediný z Bratislavy – čiže z Humenného,“ teší sa Čeky zo skvelého Silvestra stráveného v Inkognite.

Hádanie povolaní, ktoré si vymysleli naši pôvodní hádači – Zdenka Studenková, Zuzka Šebová a Jožef Vajda, bolo mimoriadne vtipné a na veselého Silvestra budeme všetci ešte dlho spomínať. Podľa Mariána najviac zaexceloval Peter Nagy, ktorý viackrát nečakane trafil do čierneho. Skutočného Silvestra však známy hudobník trávil pracovne. „Pevne verím, že ak nebude hrať, tak budem niekde inde hrať. U nás, muzikantov, je to vždy tak. Väčšinou niekoho zabávame a pritom sa aj sami zabávame,“ smeje sa Čekovský. Príchod nového roka si však spája s ešte významnejšou udalosťou. „Najpamätnejší Silvester bol, keď sa nám narodila dcéra v roku 2005 a myslím si, že ten rok si budem naveky pamätať,“ prezrádza Marián Čekovský.

Pozrite si veselé silvestrovské vydanie Inkognita s netradičnou hádačskou zostavou v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka