Najchúlostivejšia otázka všetkých potápačov: Čo robiť, keď vám treba ísť na záchod?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Gestom „tancujúceho rapera“ zmiatol Marián všetkých, ktorí vopred nepoznali jeho povolanie. Potom nám ho však tento inštruktor potápania bližšie vysvetlil. Gesto vyzýva všetkých účastníkov kurzu k tomu, aby sledovali, čo práve inštruktor robí. Aj počas potápania však vznikajú mnohé chaotické momenty. Problémom býva napríklad identifikácia tvári pod maskou neoprénu. „Najveselšie z toho je, keď sa všetci navlečú do neoprénu a nikto nevie, kto je kto. Zrazu zistíte že vo vašej skupine sú aj Kórejci a Japonci,“ smeje sa inštruktor. 

Oveľa väčším a najmä chúlostivejším problémom sú však základné biologické potreby človeka. Pri potápaní sa totiž často striedajú tlaky, čo väčšinou vyvoláva vnútorné poryvy. Čo teda robiť v prípade, že vám treba ísť na malú potrebu?Kto má svoj neoprén, nech sa páči do svojho. Kto ho má požičaný, musí si už dávať pozor. Ak máte suchý oblek, rozhodne odporúčam vydržať,“ hovorí profesionálny potápač. V suchom obleku je totiž človek totálne zamanžetovaný a všetko tak zostane tam, kde by nemalo. Najväčší trapas však nastáva, keď vás zo suchého obleku rozopínajú. 

Inkognito uvidíte na JOJke opäť vo štvrtok po seriáli Naši o 21:15!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka