Najviac sa vo svojej koži cíti obnažená: Byť umeleckým dielom ju rajcuje!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Uhádnuť ju nebolo rozhodne náročné. Lucia svojím zjavom takmer okamžite dala najavo, že jej povolanie bude mať do činenia s krásou a umením. Naša čisto mužská hádačská zostava si ju okamžite zacielila. Niet divu, že mladú krásku uhádli prakticky po pár minútach bez jedinej nesprávnej odpovede. Luciino povolanie modelky bodypaintingu nenechalo nikoho z prítomných chlapov chladných. Marcel by si dokonca na ňu namaľoval umelecké dielo aj holými rukami. Proces maľby je však mimoriadne náročný. „Pokiaľ sa maľuje vrch tela je to hodinka a pol až dve, pokiaľ celé telo, tak aj päť,“ hovorí mladá modelka.

Farby sú jej plnohodnotný odev a namaľovaná sa cíti skôr oblečená ako vyzlečená. Počas procesu maľovania je však pre ňu mimoriadne príjemný najmä štetcom. Horšie je to so sprejovaním. Najnepríjemnejšie je to na intímnych partiách, okrem tej jednej, kde sa to nemaľuje. Je to rajcovné,“ hovorí Lucia. Hoci je táto predstava pre väčšinu z mužov vzrušujúca, samotný maliar to berie čisto profesionálne. „Ten, čo to maľuje, to robí už dlhé roky a poníma to skôr ako umenie,“ vysvetľuje modelka. Najhoršia chvíľa napokon nastáva vtedy, keď musí celé dielo zo seba umyť. 

Sledujte premiérové Inkognito opäť vo štvrtok o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka