Pódium rozpálila sexi ohnivým tancom: Jej povolanie však zmietlo aj moderátora!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Táto tanečnica dostala všetkých. Olej ako indícia môže evokovať u každého niečo iné. Tentoraz však nešlo o rastlinný a ani motorový olej, ale o jeho špeciálnu podobu, ktorú bežne využívajú artisti v rámci ohňovej šou.  Jednou z nich je aj Michaela Rašková, ktorá sa týmto netradičným umením živí už vyše štyri roky v rámci zoskupenia Fire angels. K ohňu sa dostala pomerne netradične a nečakane. Najskôr som šermovala a popritom som mala skupinu, ktorá robila ohne. Nezapojila som sa k nim, ale fascinovalo ma to. Človek sa k tomu prirodzene dostane,“ prezrádza Michaela, ktorá sa zatiaľ napriek množstvu spáleného oleja stále necíti vyhoreto.

Sympatická tanečnica nám predviedla skvelé „horiace“ číslo, pri ktorom lietali ohne na všetky strany. Názorná ukážka pomohla skutočne všetkým, pretože ani samotný Vlado Voštinár spočiatku nemal presnú predstavu o tom, čo Miška s ohňom vlastne stvára. Najprv ju totiž predstavil ako hltačku ohnivých mečov. Ona však dala okamžite veci na pravú mieru. Po názornej ukážke tak aj Vlado pochopil, ako presne vyzerá majstrovská ohňová šou.

Pozrite si poslednú epizódu Inkognita v našom archíve úplne zadarmo! 

Ďakujeme za vaše názory

Fotka