Pomenovanie zdravotný brat ho uráža! Milan Laurinc hrdo nosí označenie sestra

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Zelená rovnošata mu pristane aspoň tak ako ženským členom jeho kolektívu. Stará sa o tých najmenších pacientov so srdcovými chybami v Detskom kardiocentre a oslovenie zdravotný brat ho uráža. Milan Laurinc je totiž zdravotná sestra. Svoje povolanie prišiel hrdo odprezentovať aj do Inkognita, kde sa podarilo po šiestich nesprávnych otázkach hádačom, konkrétne Zuzke Šebovej, odhaliť, čím sa živí. Tá sa rozhodla menovať hneď viacero možností: „Ste zdravotná sestra, teda brat, otec, mama alebo babka?“

Tápali dlhšie, stále sa pohybovali okolo témy zdravotníctva, až keď padlo to správne označenie, dostali od moderátora odobrenie, že prvého hosťa večera majú uhádnutého. „Rozhodli sme sa, že odpoveď zdravotný brat nevezmeme, lebo také povolanie neexistuje,“ odôvodnil túto voľbu moderátor Vlado Voštinár. „Pri práci sa stretávam s rôznymi názvami, napríklad sestričiak, ďalej to bolo pán vrchný, tiež ošetrovateľ, sanitár a všetky tieto povolania,“ pridáva sa k nemu samotná zdravotná sestra vo verzii Milana Laurinca. Váš obľúbený zábavný program nás opäť naučil niečo nové. Pokračujeme vždy vo štvrtok. Ďalšie premiérové Inkognito uvidíte už zajtra o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka