Sen o zvieracích hercoch si odložila na neskôr: Tlučková sa musí uskromniť s ľuďmi!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Do Inkognita včera zavítala ďalšia sympatická hosťka a dlhoročná známa tvár JOJky, herečka Zuzka Tlučková. Naposledy si ju pamätáme ako Ajušku z Paneláku, no najnovšie ju môžeme pravidelne zhliadnuť aj v novom úspešnom rodinnom seriáli ZOO. „Veľmi som sa potešila, keď JOJka prišla s týmto námetom, lebo veľmi mám rada zvieratá,“ hovorí úspešná herečka, ktorá sa tešila najmä na to, ako si zahrá aj so zvieracími hercami. Potom však prišlo niečo nečakané. Jej postava, žiaľ, k zvieratám príliš blízko nemá. „Ostala som úplne zaskočená, keďže ja sa ako jediná do toho kontaktu so zvieratami nedostávam,“ prezrádza Tlučková.  

Napokon však našla aj vo svojej postave veľké pozitívum. „Teraz si hovorím, že sa aj dobre stalo, lebo so zvieratami to nie je vôbec jednoduché. Chcela som sa s nimi veľmi odfotiť pre moje okolie, aby verili, že robím na seriáli,“ hovorí seriálová manželka riaditeľa ZOO a mama Janka Koleníka. Hoci bol tiger v podstate len dieťa, veľmi dlho trvalo, kým sa upokojil a dovolil jej spraviť si fotku. Aj na výslednej fotografii však bolo poznať veľký Zuzkin rešpekt voči tigrovi.

Pozrite si včerajšiu epizódu Inkognita v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka