Šťastie uprednostnil pred stresom a peniazmi: Vzdal sa sľubnej kariéry a dnes vôbec neľutuje!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V Inkognite sme spoznali opäť množstvo zaujímavých ľudí s novými profesiami, ku ktorým ich zaviedli rôzne životné okolnosti. Jedným z nich bol aj prvý hosť poslednej epizódy Tadeus Patlevič. Práca kuriéra ho nesmierne napĺňa a na rozdiel od mnohých z nás chodí domov oddýchnutý a spokojný. Nebolo to však vždy. Kedysi bol dokonca naším kolegom z JOJky. Tyká si aj s Vladom, ktorý sa kvôli tomu bál, že Mišo Hudák bývalého kolegu ihneď odhalí.

To však nie je všetko, čím nás Tadeus prekvapil. Pred prácou kuriéra pracoval na vysokých pozíciách ako finančník, obchodník či marketingový špecialista. Hoci pre niekoho sú tieto povolania vysnívané, Tadeus sa vybral úplne opačným smerom a z búrlivých a stresujúcich džobov prešiel k oveľa pokojnejšej práci. „Napriek tomu, že sa to nezná, keď človek jazdí autom, je to relax. Večer prichádzam domov a nemyslím na prácu, parádna oddychovka pre každého obchodníka,“ prekvapuje nás niekdajší manažér Tadeus. Uprednostnili by ste aj vy pokoj a šťastie pred peniazmi? 

Pozrite si celú scénku z Inkognita s naším niekdajším kolegom Tadeusom v archíve úplne zadarmo!


Ďakujeme za vaše názory

Fotka