Voštinára majú doma za nevinného veľkonočného barančeka: Tento rok však musel zhrešiť!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Na obrazovkách JOJky ho vidíme celý rok a poriadne si neoddýchne ani počas veľkonočných sviatkov. Obdobie príchodu jari však Vlado Voštinár miluje. „Zelená tráva mi je sympatickejšia ako zimná krajina. Začína sa nový život a nový rok. Veľkonočné sviatky sú pre mňa top,“ hovorí Vlado. Azda aj preto mal na sebe zelenú košeľu. „A keď som mal brčkavé vlasy, tak som už vyzeral úplne ako baranček,“ smeje sa obľúbený moderátor.

Doma však veľké tradície neprechovávajú a tradičná šibačka mu tiež príliš nevonia. Radšej si doma dá vaječný likér, ktorý dokonca vlastnoručne pripravuje jeho manželka. Aj s ním však má rozličné príhody. Tohtoročná Veľká noc je však pre Vlada skutočne iná, než tie predošlé. Po dlhom čase sa totiž vzdal pôstu a jeho citeľných pozitívnych účinkov.Bol som veľkým zástancom toho, aby som si gastronomické zázraky na 40 dní zablokoval, no pri konci som sa už naozaj trápil. Mal som pocit, že si už musím dať kávu, sladké. Tento rok som sa zle namotivoval, no na budúci to dobehnem,“ sľubuje nám Vlado.

Sledujte Inkognito vždy vo štvrtok o 21:15 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka