Za hercov už neraz riskoval vlastný život: Títo ho však vôbec nespoznali!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Indícia popcorn zaviedla našich hádačov najprv k filmom, potom k televíznej tvorbe, no napokon aj tak skončili pri pukancoch v kinosálach a všetkých možných profesiách v rámci kina. Michal Veselý sa pravidelne objavuje v desiatkach z nich, nie však fyzicky, ale ako súčasť mnohých filmov. Je totiž filmový kaskadér, ktorý si na každom natáčaní „zlízne“ tú najnáročnejšiu prácu, ktorú by bežní filmoví herci nezvládli. Či už je to jazda na koňoch, historický šerm, drsné pády alebo oheň, Michal nemá s ničím problém. 

Jediná škoda je, že mladý kaskadér sa objavuje najmä v zahraničných tituloch, inak by ho možno uhádla aspoň naša skvelá herečka Zdenka Studenková. Túto profesiu však nemôže vykonávať hocikto. Michalova výhoda spočíva nielen v tom, že sa ničoho nebojí, ale aj v skvelej kondičke, ktorú má vďaka aktívnemu športovaniu. Samotnému kaskadérstvu však vždy predchádza náročný tréning a skúška. Až potom sa ide do akcie.  

Pozrite si poslednú epizódu Inkognita v našom archíve úplne zadarmo!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka