Zuzane Šebovej na Facebooku ukradli identitu: Zlodej zverejňuje jej súkromné fotky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Sociálne siete sa v priebehu pár rokov stali obrovským fenoménom a svoj profil má aspoň na jednej z nich už takmer každý. Nie sú totiž len nástrojom na medziľudskú komunikáciu, ale prostredníctvom nich sa dozvedáme nové informácie a zaujímavé pikošky. Kontá na sociálnej sieti však nemajú len „obyčajní“ ľudia, ale aj celebrity a známe osobnosti. Z tohto sa tešia mnohí ľudia, ktorí sa touto cestou snažia o svojej obľúbenej osobe dozvedieť aj niečo zaujímavé zo súkromia. Kým niekomu stačí toto nevinné „stalkovanie“ (pozn. red.: z angl.- stalk/vystopovať) alebo zaslanie žiadosti o priateľstvo, niektorí sa chcú na niekoho sláve priživiť. Čoraz častejšie sa totiž stáva, že na sociálnych sieťach pribúdajú profily celebrít, ktoré vlastne vôbec nie sú ich. Krádež identity najnovšie na vlastnej koži zažila aj herečka Zuzana Šebová, ktorá patrí medzi hádačov v relácii Inkognito a stvárňuje jednu z hlavných postáv v seriáli ZOO.

Fake profil

Zdroj: Na Facebooku existuje niekoľko Zuzkiných falošných profilov.

Zlodej, ktorý sa na jej mene priživuje, jej však nielenže ukradol identitu, ale dokonca aj súkromné fotografie. Tie veselo zverejňuje na falošnom profile tváriac sa, že je Zuzka. „Milí priatelia, toto nie je môj profil. Fotky na ňom sú získané z môjho privátneho konta na Instagrame, takže sa mi tam niekto nabúral a fotky ukradol. Prosím, nepridávajte si tohto dobráka",“ povedala pre joj.sk Šebová. Zároveň pripomenula, že facebookový profil nikdy nemala a ani nemá.

Sledujte reláciu Inkognito aj so Zuzkou Šebovou už dnes po seriáli Naši na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka